הרשמה | שכחתי סיסמה
אודות | מותגים | כתבו עלינו | תקנון | צור קשר
alpine style
ציוד סנפלינג
נעלי טיפוס
פנס
ביגוד מקצועי
ציוד מחנאות
שק שינה
תיק לטיולים
תרמילים
נעלי טרקים
ציוד לטיולים
ציוד טיפוס
ציוד מטיילים
ציוד למטייל
ביגוד סקי
ביגוד תרמי
מזוודות
נעלי טיולים
משקפי שמש
נופש לציבור הדתי

נופש לציבור הדתי

ישנם סוגים שונים של נופש לציבור הדתי, מכיוון שהרבה מאוד חברות תיירות ומלונות מבינים את הקושי של משפחות דתיות לצאת לנופש ביחד עם חילוניים הם מארגנים נופש לציבור הדתי בנפרד משאר האוכלוסייה, אך משלב בתוכו את כל הציבור הדתי המעוניין לנפוש ולהיות בחברת דומים לו לפרק זמן מסוים.

נופש לציבור הדתי מתבטא בשינויים קלים ממה שאותם מלונות וכפרי נופש רגילים מכיוון שהמתכונות של שמירת שבת וחג אינה מוכרת להם ועיקר הפעילות שלהם היא בסופי שבוע ולכן הם צריכים להתארגן בהתאם, ולמצוא פעילויות המתאימות לציבור הדתי, לעשות את עיקר הדברים לפני כניסת השבת ולארגון שעות לנשים ושעות לגברים במתקני הספא או בבריכת השחייה.
נופש לציבור הדתי אינו חייב להיות בבתי מלון. ישנן וילות באילת להשכרה, שם אין פעילויות מסויימות והנופשים יכולים לפעול כרצונם ולפי כלליהם. אופציה נוספת היא צימרים המותאמים לביצוע נופש מסוג זה, לרב נופש לציבור הדתי יתבצע במהלך השבוע ולא בסוף השבוע מכיוון שבסופי שבוע ושבתות הציבור הדתי מוגבל בתנועה ועל כך יעדיף את שאר ימי השבוע בו הוא יכול לטייל ולהכיר את הארץ, לאכול אוכל טרי שבושל במיוחד בשבילם.
ישנם גם כפרי נופש וצימרים בכל רחבי הארץ המתמחים ומתורגלים לעשות נופש לציבור הדתי, המטבח שלהם כשר והוא רגיל להוציא ארוחות המתאימות לסגנון החיים הדתי, הבריכות שלהם מופרדות מראש ולא צריך להגדיר את הכול מחדש, כל הנופשים בכפר הנופש הזה יהיו דתיים ועל כן אין פחד שיתקלו בחילוניים.

מידע על נופש לציבור הדתי ניתן למצוא באתרי האינטרנט העוסקים בציבור הדתי ומיועדים לו , שם יוכלו כל מי שחפצה נפשו ונפש משפחתו בנופש הוא יכול היכנס לאחר מאתרי האינטרנט ולמצוא תחת הקטגוריה נופש לציבור הדתי את כל המידע הדרוש לו לגבי מקומות וחבילות נופש רלוונטיות. אופציה נוספת שחברות טיולים בארץ התחילו להציע לצד חבילות הנופש, זה מסלולי טיול במקומות בעלי משמעות לציבור הדתי, עם מדריך טיולים אשר בקי בנושאים ובהלכות.
 

מתוך הפורום

המקום בו מטיילים נפגשים.
דגש על שביל ישראל.
שאלות ותשובות מציוד
ועד החלפת מידע וטיפים

המשך...

LEKI RETRO


LEKI מקלות ההליכה הטובות ביותר בעולם .
אלפיין סטייל יבואנית LEKI חברת המקלות הגרמנית 
הטובה ביותר בעולם ועכשיו זוג מקלות במבצע חסר תקדים.
זוג מקלות דגם retro במחיר במקום 555 שח רק 359 שח.
הדגם המוביל כבר 25 שנה .


המשך...