ArabicEnglishHebrewRussian
 
 
 
 
 

אלפין סטייל - פסגת הציוד והשירות למטיילים ומטפסים

אלפיין סטייל הינה רשת חנויות ציוד טיפוס,ציוד סנפלינג,ציוד עבודות גובה וציוד טיולים  מחנאות וקמפיינג וטרקים איכותי ביותר ויבואנית המותג השויצרי MAMMUT ,בכל חנויות הרשת ישנו קיר טיפוס לבדיקת נעלי טיפוס וציוד טיפוס וכמו כן   אנו נשמח לייעץ להתאים ולעדכן אותכם במוצרים הטובים ביותר בעולם שחלקם נמצא רק אצלנו ברשת אלפיין סטייל מקום המפגש של כל מטפסי ההרים והצוקים בישראל  .

(ביגוד טרמי,מעילי סקי,מעילי פוך,נעלי טיולים,נעלי ריצת שטח,תרמילים,מנשאי תינוקות,מנשאי מים,כלי בישול,ציוד לגיפאים,ציוד למערנות,ציוד עבודות גובה,גזיות,פנסים,סכינים,אולרים,משקפות,כובעים,כפפות,מכנסי טיולים,סנדלים,שקי שינה,אוהלים,מקלות הליכה,סלייקליין,גרביים,מעילי פליס,סופטשלים,מעילי GORE-TEX,מטענים לטיולים,תאורה לטיולים,ערכות עזרה ראשונה,ציוד טיפוס,ציוד לטיפוס הרים,מגפי בלאןסטון בקיצור 2 קומות של למעלה מ 260 מטר של ציוד מובחר)

כמו כן אלפיין סטייל רשת ציוד טיולים  בפריסה ארצית במרכז(תא-חשמונאים 91) בצפון(צומת יגור-מתחם חוצות יגור ) והחל מ 14.4 סניף חדש סניף ALPINESTYLE OUTLET במתחם חונים קונים לישנסקי 9 ראשון לציון וסניף זה מצטרף לסניף יגור שפתוח 7 ימים בשבוע גם בשבת .

רק אצלנו תמצאו את כל ציוד  טיפוס ההרים והטיולים המקצועי  והחדש והאיכותי ביותר .

 

צוות החנויות מורכב ממטפסים ותיקים, מטיילים, מדריכי משלחות ומדריכי טיולים אשר התנסו באופן אישי במגוון רחב של הציוד המצוי בחנות.

בחנות תוכלו למצוא את כל ציוד טיפוס הצוקים וטיפוס ההרים סנפלינג וציוד למערנות ואפילו  ציוד לעבודות גבוהה וגם כל ציוד הטיולים האיכותי ביותר עם פתרונות שניתן למצוא רק אצלנו בן אם את הולכים לטפס את האוורסט או הר אחר או סתם טיול בשביל ישראל או בדרום אמריקה רשת אלפיין סטייל היינה הרשת המקצועית ביותר בישראל .

כאשר אנו שמים לנגד עיננו דגש על מקצועיות אמינות וציוד איכותי ביותר שלא ניתן להשיג במקום אחר בארץ.

המותגים שאנו מייבאים :MAMMUT,LEKI,5.10,ROCK-EMPIRE,OCUN,KONG,MAD-ROCK,OMEGA PACIFIC,SNOW PEAK,TRANGO,BACH,GIBBON,DARN TOUGH

האהבה הרבה שלנו לטיולים והצורך הקיים בשוק לציוד יעודי למשלחות וציוד למצבי קיצון, הנחו אותנו בהחלטה לייבא מותגים מצויינים ומהמובילים בעולם לישראל.טיול מהנה, בטוח ונוחיות הם העקרונות המנחים אותנו כאשר אנו מתאימים את הציוד למטייל/ת או מטפס/ת ולפעילות השונות.


גישה אחרת
כי "ציוד טיולים איכותי זה לא שאלה של כמה אתה מטייל, אלא שאלה של כמה אתה אוהב את עצמך"

איכות ללא פשרות
אצלנו ניתן להשיג ציוד ומוצרים  מהחברות המובילות בשוק העולמי  אשר יחודיים רק לנו. מותג הדגל: MAMMUT , החברה השוויצרית מהמובילות בעולם בייצור ביגוד וציוד למטיילים, מקבלת אצלנו מקום של כבוד. החברה הוקמה בשנת 1862 כחברה לייצור חבלים ועם הזמן גדלה והפכה למובילה בתחום ציוד טיולים. כיום, עם מפעלים מתקדמים בשוויץ ומערך שיווק כלל עולמי, נחשבת החברה כפורצת דרך, חדשנית ומובילה. איכות הבגדים והתרמילים של MAMMUT מתבססת על הבדים החזקים והמתקדמים בעולם, שפותחו על ידי היצרנים המובילים בתחום ונוסו בפסגות ותנאי מזג האוויר והשטח מהקשים שיש על ידי מיטב המשלחות.

המטרה
בניית קהילת מטפסים וקהילת מטיילים היא המטרה הראשית שלנו. לשם כך נבנה קיר טיפוס הפתוח לקהל הרחב. הקיר נועד לתת הפוגה של שעה קלה לאנשי עסקים, עובדים, וחיילים. ניתן לבוא לקיר ולטפס בכל שעות פתיחת המרכז וליהנות מהכוונה של טובי המטפסים בארץ.בנוסף משמש כמרכז מטפסים ומרכז הרצאות וימי עיון: מרכז מטפסים, אשר מקדם את תחום הטיפוס הספורטיבי וטיפוס ההרים בארץ, מעודד ומעשיר את קהילת המטפסים המקומית באמצעות ימי עיון, הרצאות ומפגשים מקצועיים. מרכז הרצאות וימי עיון בנושאי טיולים, טיפוס וציוד, מפגשים של קבוצות מאורגנות לפני טיולים בחו"ל. (במקום קיימת מערכת מתקדמת של סאונד, מסך גדול חשמלי, מסכיLCD גדולים ומקרן איכותי המאפשר למרצים להציג סרטונים, תמונות ומצגות).

רק אצלנו 

תוכלו לקבל יעוץ בנושא התאמת ציוד למשלחות טיפוס לכל מקום בעולם וכל הר עי מטפס ההרים טל אזולאי והבעלים של העסק ,אשר נמצא ברוב הזמן באחד משני החנויות  טל טיפס הרים רבים וצייד למעלה מ כמה מאות מטפסים משנת 2008 מאז פתיחת החנות שלנו .
 
 
 
Real Time Analytics